Pagina de start a forumului TRAM CLUB ROMANIA TRAM CLUB ROMANIA
Comunitatea prietenilor mijloacelor de transport in comun
 
Arhiva video  Biblioteca  Tarife  Harti  Locatii  Retele  Planificator rute  Forumul vechi (2005)  ÎnregistrareÎnregistrare 
MembriMembri  ProfilProfil  CăutareCăutare   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 
Translate to English
Traduire en français
Traduci in italiano
Übersetzen auf Deutsch
Traducir al español

DACurile mele
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TRAM CLUB ROMANIA -> Autobuze
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
dm



Data înscrierii: 18/Oct/2005
Ultima vizita: 04/Apr/2024
Mesaje: 819

MesajTrimis: Mie 04 Mar 2020 15:31:57    Titlul subiectului: 205972

Da, te inteleg, eventual din cand in cand ai mai putea pune cate un update. Macar odata pe luna sau la 2-3 luni. Este mult de lucru si inca nu merita toata energia.

Eu iti sugerez sa pui la punct cat mai repede Crown Victoria si sa-l chemi pe Doug DeMuro sa faca un Doug score. Mai prezinta cate ceva din colectia ta, referire la canalul tau si vezi cum sare numarul abonatilor. Asa a crescut popularitatea si canalului Aging Wheels: Doug a prezentat Trabantul si ambele canale au inceput sa creasca. Pe Aging Wheels l-am gasit datorita unui program TV din Ungaria, unde prezentau evenimentul Cars and coffee si spre suprinderea prezentatorilor a aparut un Trabant cu numere de HU.

Ideea e sa nu dispari de tot, si parteneriatul cu Vizigoth suna promitator.

Ca si sfaturi ce pot sa-ti zic: un pic caliteatea video era scazuta, aveam senzatia ca ma uit la ceva din 2007-2008, si eu prefer continutul simplu, fara prea multe editari, efecte etc. Pentru mine conteaza mai mult informatia decat desenele (gen, de ce era gaura aia pe botul Oliviei, ca am vazut si la alte autobuze si nu intelegeam care era faza...)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
castrosua



Data înscrierii: 24/Noi/2006
Ultima vizita: 24/Feb/2024
Mesaje: 945
Locație: New York (SUA)

MesajTrimis: Sâm 04 Apr 2020 09:20:44    Titlul subiectului: 206509

dm a scris:
Da, te inteleg, eventual din cand in cand ai mai putea pune cate un update. Macar odata pe luna sau la 2-3 luni. Este mult de lucru si inca nu merita toata energia

Ca si sfaturi ce pot sa-ti zic: un pic caliteatea video era scazuta, aveam senzatia ca ma uit la ceva din 2007-2008, si eu prefer continutul simplu, fara prea multe editari, efecte etc. Pentru mine conteaza mai mult informatia decat desenele (gen, de ce era gaura aia pe botul Oliviei, ca am vazut si la alte autobuze si nu intelegeam care era faza...)


Nu zic de Aging Wheels, sau de Demuro...ca ei fac parte din clasa politica favorizata pe marile platforme. Eu constant prind cum Youtube da inapoi kilometrajul vizionarilor. Deci sanse sa cred acolo sunt absolut zero (si asta daca nu sterg aia canalul complet..ca asta e zvonul).

Cat despre calitate, asta e problema pe BitChute doecamdata. Eu am tot ce postez, asa ca daca in viitor se imbunatateste, voi re-upload-a episoade vechi. Tot ce inregistrez este la 1080p HD.

Si revenind la partea politica...desenele in stil Anime, aici au un alt mesaj, unul de disidenta politica, si fiind un canal auto, care si asa este contra vantului politic curent este si mai relevant. Asa ca Olivia-chan, va trebui sa ramana.

Despre autobuz in sine...voi posta cand am ce, si daca am timp, ca noul profil al canalului va fi mai mult pe scule, ca poate prind vreo sponsorizare, ca tot ce am avut ca venit a fost distrus cu virusul asta. Aveam firma in aviatie...care acum e la pamant (dar bine ca Boeing a primit asistenta din banii mei de taxe!)

Asta e viata. Coruptia este omniprezenta si eterna.

_________________
https://www.bitchute.com/channel/dac_dynasty/
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TRAM CLUB ROMANIA -> Autobuze Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Puteți atașa fișiere în acest forum
Puteți descărca fișiere în acest forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community