Pagina de start a forumului TRAM CLUB ROMANIA TRAM CLUB ROMANIA
Comunitatea prietenilor mijloacelor de transport in comun
 
Arhiva video  Biblioteca  Tarife  Harti  Locatii  Retele  Planificator rute  Forumul vechi (2005)  ÎnregistrareÎnregistrare 
MembriMembri  ProfilProfil  CăutareCăutare   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 
Translate to English
Traduire en français
Traduci in italiano
Übersetzen auf Deutsch
Traducir al español

Sa ne cunoastem
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TRAM CLUB ROMANIA -> Cafeneaua Tramclub
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Condurache Florin



Data înscrierii: 23/Oct/2007
Ultima vizita: 07/Mai/2021
Mesaje: 250
Locație: Iasi

MesajTrimis: Sâm 03 Noi 2007 11:15:02    Titlul subiectului: 84543

Salut, sunt Florin din Iasi , am 20 de ani si imi plac foarte mult autobuzele Roman 111, acestea fiind preferatele mele.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
falizwim



Data înscrierii: 18/Oct/2005
Ultima vizita: 01/Aug/2013
Mesaje: 56
Locație: Bucuresti 3 (Labirint+Traian) - Israel

MesajTrimis: Mie 28 Noi 2007 20:36:10    Titlul subiectului: Pe unde am vagabondat ? 85083

De la voi, administratia,
Astazi m-a felicitat Laughing ,
Ca dupa un an de zile
M-au vazut reactivat Exclamation
Dar de fapt, povestea-i simpla:
In mediul bucurestean
Cand ti se repara strada,
Nu mai functionezi vreun an Wink
Anu' asta-n luna Martie,
Am trecut prin Bucuresti
Doar pentru a ma convinge
Ca la TV nu-s "povesti" Rolling Eyes
Da' la traversat orasul
(Sau ce-a mai ramas din el),
De mult ce-am cautat locuri,
Veni ora de hotel Crying or Very sad

_________________
ENG(tram)=ROM(vai)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kzoom4



Data înscrierii: 29/Noi/2007
Ultima vizita: 13/Mar/2011
Mesaje: 12
Locație: Galati

MesajTrimis: Joi 29 Noi 2007 21:48:39    Titlul subiectului: 85130

Sunt Ionut din Galati si am 20 de ani. Nici nu mai stiu cum am dat de acest forum, dar am ramas surprins si am stat cu ochii in el multe ore pentru a citi ce s-a postat mai important pe aici. Pentru cei din orasul meu si nu numai, un id de messenger pentru a putea lega conversatii: kzoom4. Numai bine, va astept!


30-11-07_1303.jpg
 Descriere:
 Mărime fișier:  67.16 kb
 Vizualizat:  de 21462 ori

30-11-07_1303.jpg


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
tomi_ms



Data înscrierii: 28/Ian/2007
Ultima vizita: 04/Dec/2021
Mesaje: 404
Locație: Targu Mures

MesajTrimis: Joi 13 Dec 2007 22:26:44    Titlul subiectului: 85739

Va salut! Sunt Tomi, sau Stefan daca vreti (H... Tamas Istvan) din Tg.Mures, "seria" noiembrie 1987, in prezent student la Cluj intr-un domeniu cat se poate de indepartat de transporturi, si anume la litere Laughing Ca toti copii, in timpul scolii generale m-am plimbat mult cu autobuzele si ma interesa "tot ce misca", numai ca mie nu mi-a trecut la o anumita varsta, ca altora Wink
La Tg Mures am prins ultimii ani "de glorie" a DAC-urilor articulate si a Ikarusurilor 280, ba chiar si ceva din Roman 112, apoi venirea si plecarea Setrelor si Steyrelor, si acum m-am trezit cu MAZ-uri, pe care incerc sa le privesc cu simpatie, cautand punctele lor bune.
La Cluj sunt calator fidel al Renault-urilor SC 10 U pe liniile din Grigorescu, "savurand" convietuirea atator generatii de autobuze de la Saviem la Agora si profitand de orice ocazie sa calatoresc cu modelele mai rare cum ar fi Grivbusurile sau Saviemul cu 3 usi. Recunosc ca mai fac si cate un tur de "nostalgie" cu DAC 112. Embarassed
Nu ma limitez doar la transportul urban, tin evidenta cat pot de precisa a parcului de autocare ce fac legatura intre Tg Mures si Cluj, incercand sa urmaresc si unde ajung autocarele vandute in cadrul modernizarii parcului.
La partea cu fotografiile inca nu stau bine, pentru ca mult timp nu aveam aparat digital, dar ma voi apuca si de "vanatoare" cand imi permite timpul.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
T P M



Data înscrierii: 31/Dec/2007
Ultima vizita: 27/Mai/2011
Mesaje: 1
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 04 Feb 2008 22:48:51    Titlul subiectului: Salut !!! 88209

Ma numesc T P M si sunt un mare fan al automobilelor "Made in Romania" si am fost bucuros ca am mai gasit oameni care le-au placut si care le mai plac si acum masinile autohtone, ma rog, cate au mai ramas.
Si mie imi plac foarte mult si am fost bucuros cand am dat peste acest forum. Sper sa aflu multe de aici si deasemenea sper sa dau destule informatii daca e necesar. Sper sa fiu si bine primit in acest forum.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
stefan_br



Data înscrierii: 04/Feb/2008
Ultima vizita: 01/Noi/2017
Mesaje: 1170
Locație: Braila

MesajTrimis: Mar 05 Feb 2008 09:01:34    Titlul subiectului: Sa ne cunoastem 88213

Salut! Va multumesc pentru ca m-ati primit printre voi. Am descoperit acest forum acum 1 an si de atunci accesez acest forum in fiecare zi. Ma bucur ca nu sunt singurul iubitor de autobuze, tramvaie, troleibuze etc. Sa mele preferate sunt MERCEDES CITARO 2 si MAZ 103.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
D-azz



Data înscrierii: 29/Ian/2008
Ultima vizita: 20/Ian/2013
Mesaje: 10
Locație: Bucuresti 4 (Str. Frumusani)

MesajTrimis: Mar 05 Feb 2008 09:15:40    Titlul subiectului: 88215

Salutare! Sunt nou pe acest forum. Am 13 ani si sunt pasionat de mijloacele de transport ca voi toti. De cand eram mic il rugam pe bunicul sa mergem la capatul tramvaiului 34, 11, 1 si asa mai departe.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bobo_bob



Data înscrierii: 06/Feb/2008
Ultima vizita: 02/Oct/2010
Mesaje: 56
Locație: Braila

MesajTrimis: Mie 06 Feb 2008 20:34:51    Titlul subiectului: sal! 88278

Sunt Bogdan am 13 ani și m-am înregistrat aici pt. a vedea noi tipuri de autobuze!
Ce bine imi pare ca am toată colecția de autobuze din Brăila...dar cel mai mult îmi plac Citaro.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Ovidiu93



Data înscrierii: 22/Feb/2008
Ultima vizita: 30/Aug/2008
Mesaje: 6
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Dum 02 Mar 2008 15:42:00    Titlul subiectului: 89456

Salut, sunt Ovidiu, m-am nascut in Timisoara pe data de 1 Ianuarie 1993 si sunt un mare pasionat al oricarui vehicul care circula pe sine. Pe langa tramvaie si trenuri mai imi plac desenul, muzica, excursiile si toate lucrurile vechi. Pasiunea mea pentru trenuri si tramvaie o am de cand eram mic, am foarte multe desene si schite realizate de mine ale multor tramvaie, autobuze si troleibuze.
Prefer vehiculele romanesti de transport in comun printre care se numara Timis 2, Dac, Roman, Electroputere si cateva vehicule straine: Rathgeber, Wegman, Hansa, Tatra T4, GT8, Ikarus, Mercedes Benz,
Berliet.
ID-ul meu de Yahoo! Messenger este Obidon_93 si adresa de mail Obidon_93@yahoo.co.uk. Sper sa imi fac prieteni noi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
shapk



Data înscrierii: 25/Noi/2007
Ultima vizita: 22/Dec/2017
Mesaje: 19
Locație: Pitesti

MesajTrimis: Lun 17 Mar 2008 10:55:38    Titlul subiectului: 90234

Salut, ma numesc George, sunt student la Politehnica Bucuresti, la Transporturi - Material rulant de cale ferata, si pasiunile mele sunt trenurile, autobuzele (urbane), in general cam tot ce tine de transport in comun (troleibuze, tramvaie, metrou etc.), muzica.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
stef



Data înscrierii: 24/Mar/2008
Ultima vizita: 04/Oct/2015
Mesaje: 24
Locație: Deva

MesajTrimis: Mar 25 Mar 2008 14:38:32    Titlul subiectului: Salut 90734

Ma numesc Stefan, am 17 ani si sunt din Deva. Sunt nebun dupa trenuri, tramvaie, metrouri si cam tot ce merge pe sine Razz . Bineinteles, imi plac si troleibuzele.
De fiecare data cand ajung in Timisoara, nu pierd ocazia sa merg cu tramvaiul. Mi se pare cel mai interesant mijloc de transport urban, in afara de metrou.
Ma bucur ca am gasit acest forum. Nu credeam sa mai fie multa lume pasionata de mijloace de transport.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bus_andrei



Data înscrierii: 25/Mar/2008
Ultima vizita: 01/Mar/2011
Mesaje: 148
Locație: Targu Mures

MesajTrimis: Mie 26 Mar 2008 17:54:58    Titlul subiectului: Re: Salut 90803

Sunt Andrei si sunt din Tg Mures. Sunt pasionat de autobuze si troleibuze Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
tnb



Data înscrierii: 26/Mar/2008
Ultima vizita: 03/Noi/2010
Mesaje: 4
Locație: Cluj

MesajTrimis: Mie 26 Mar 2008 22:00:19    Titlul subiectului: 90829

Sînt Florian și vă salut din Cluj. Să vă zic ce-mi place: tot ce mișca pe șine, trenuri și tramvaie. Mai ales tramvaiele. Aș susține oricînd transportul public, mai ales cel electric. Deci, tare-mi plac și troleibuzele Wink
Amintiri din copilărie? Mdaaa... Multe, și faine, cum văd că au mulți dintre cei vechi pe aici. Sfîrșitul anilor '70 și anii '80 : troleibuzele TV20E și Roman din Cluj și tramvaiele ITB V5x, EP și Timiș din Oradea.
Proiecte? Păi, cam da..., că-s pasionat și de modelism. Și pasiunilor astea nu le-ar sta rău deloc împreună, așa că m-am decis să adun date și să construiesc machetele la H0 a tramvaielor și troleibuzelor despre care aminteam.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ionascu-robert



Data înscrierii: 29/Mar/2008
Ultima vizita: 15/Aug/2009
Mesaje: 20
Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm 26 Apr 2008 14:25:18    Titlul subiectului: 92539

Sunt Robert si sunt din Craiova.
Imi plac tramvaiele si urasc autobuzele Evil or Very Mad



DSC03297.JPG
 Descriere:
 Mărime fișier:  71.71 kb
 Vizualizat:  de 20288 ori

DSC03297.JPG


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
CRAZY BOY



Data înscrierii: 22/Apr/2008
Ultima vizita: 09/Iul/2012
Mesaje: 368
Locație: Fundeni (jud. IF)

MesajTrimis: Sâm 10 Mai 2008 22:17:34    Titlul subiectului: 93183

Salut sunt NICU din Fundeni, langa BUCURESTI, o statie peste podul de la Oncologie si cred ca sunt unu dintre cei mai mici de pe aici. Am 15 ani.
Ca fiu de sofer R.A.T.B stiu destule.
Am prins vremurile pe cand la Floreasca erau UDMurile. Am mai fost captivat de autobuzele IKARUS 260 cu care m-am plimbat pana acum 3 ani si ROCAR DE SIMON cu care ma si plimb. Cunosc destui soferi de autobuz, iar cand voi avea ocazia si posibiletatea voi face si poze. Ma plimb cu autobuzele de pe la 3-4 ani.
Toata viata mea am locuit pe langa BUCURESTI. Pana in 1999 am locuit in Voluntari. Acum locuiesc in Fundeni.
ID-ul meu de yahoo messenger este cons93niku.

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dannyblondu1



Data înscrierii: 24/Mai/2008
Ultima vizita: 13/Mai/2012
Mesaje: 134
Locație: Pitesti

MesajTrimis: Sâm 24 Mai 2008 22:28:36    Titlul subiectului: Prezentare 93752

As vrea sa ma prezint, sunt sofer la Publitrans Pitesti... Very Happy, daca nu se supara cineva, as vrea sa pun 2 poze, cu masina mea, si cu fosta masina Wink


24052008446.jpg
 Descriere:
 Mărime fișier:  229.64 kb
 Vizualizat:  de 20071 ori

24052008446.jpg



24052008449.jpg
 Descriere:
 Mărime fișier:  260.89 kb
 Vizualizat:  de 20071 ori

24052008449.jpg


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
valeryu



Data înscrierii: 30/Mar/2008
Ultima vizita: 18/Mar/2024
Mesaje: 62
Locație: Bacau

MesajTrimis: Lun 30 Iun 2008 00:09:32    Titlul subiectului: 95196

Ma numesc Cretu Valeryu si am 14 ani. Sunt din Bacau si sunt pasionat de autobuze si trenuri in special, mai putin de metrou, trolebuz si tramvai.

ID de messenger valeryu_2006, ma gasiti online in fiecare zi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
miki07



Data înscrierii: 06/Feb/2008
Ultima vizita: 20/Sep/2023
Mesaje: 29
Locație: Iasi

MesajTrimis: Lun 14 Iul 2008 22:42:12    Titlul subiectului: EU 95850

Ma numesc Mihai si sunt un mare iubitor al transportului in comun! Vive le ST!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Timi



Data înscrierii: 07/Feb/2008
Ultima vizita: 02/Mar/2024
Mesaje: 151
Locație: Oradea

MesajTrimis: Lun 21 Iul 2008 20:10:18    Titlul subiectului: Despre mine 96068

Salut! Numele meu este Timotei Pinzariu, am 21 de ani si locuiesc in Oradea. Mi-au placut tramvaiele de cand ma stiu si tot de atunci am zis ca ma fac vatman, lucru pe care l-am si realizat. Lucrez ca vatman la OTL si imi place enorm de mult meseria pe care o am. Cel mai mult ma mira faptul ca desi lucrez de aproape 5 luni, cei de la OTL m-au chemat sa fac instructie pe tramvaiul Siemens ULF, iar acum conduc si acel tramvai. Tramvaiul pe care l-am luat in primire la angajare e un Tatra T4D din Dresda, nr. vag. 39 si remorca 139. Dar asa cum am zis, in ultima vreme am condus foarte mult Siemens ULF si asta pentru ca trebuia sa ii inlocuiesc pe vatmanii de pe ULF, care erau in concediu. Se aude ca din seria de Siemens care vine in toamna unul sa primesc si eu. Doar se aude. M-as bucura sa fie asa. Oricum, asa cum am mai spus, ma mir cum au avut curaj cei de la OTL sa imi dea pe mana tramvai Siemens ULF, eu avand 5 luni de la angajare, iar vatmanilor de 15-20 de vechime, nu le-au dat. Inseamna ca au observat pasiunea mea pentru tramvaie si si-au dat seama ca sunt capabil si pentru un astfel de tramvai. Very Happy


STH3528.JPG
 Descriere:
 Mărime fișier:  1.47 MB
 Vizualizat:  de 19503 ori

STH3528.JPG


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ParamPam



Data înscrierii: 06/Iun/2008
Ultima vizita: 11/Oct/2011
Mesaje: 5
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 18 Aug 2008 03:22:37    Titlul subiectului: Moi 97087

Salutare. Numele meu e Mihai Cernat, sunt mai nou pe'aici...Pasiunea pentru forumul asta am facut'o relativ recent...Intr'una din zile mi'am amintit ca prin orasul meu de bastina circulau niste tramvaie galbene si frumoase, ulterior am aflat ca le zicea Timis 2 (de pe forum). Orasul despre care vorbesc acum e Braila...care de altfel se ducea naibii din punct de vedere al transportului in comun, dar asta e o alta poveste. Mi'au dat lacrimile cand am vazut poze cu batranele Timisuri, vai de mama lor. Eu le'am prins in perioada lor de sfarsit (am 19 ani), si imi amintesc ca adoram sa merg in spatele primului vagon, si sa ma uit la articulatia care se misca in functie de sine...Tot ce sper e ca va veni o vreme cand se va reabilita transportul, in special in Bucuresti, ca aici stau acum, ca nu voi mai fi nevoit sa stau cate 30 de minute (cel putin) in statie asteptand 5, sau ca nu voi mai fi pus in situatia de a vedea un 41 trecand la 1 mm de mine din cauza ca soferul unui 105 a oprit aiurea Rolling Eyes (inca am cosmaruri). Si cel mai mult, vreau sa scapam de tirania pensionarilor care umbla cu mijloacele de transport in lipsa de alta activitate... Momentan sunt in razboi cu RATB, ma iau de ei la fiecare abatere, in speranta ca asa se va rezolva ceva (ma au deja pe speed dial Razz )...dar inca nu e cazul....deocamdata atat, ne auzim pe paginile forumului...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
deceball



Data înscrierii: 17/Feb/2008
Ultima vizita: 12/Mar/2024
Mesaje: 25
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 20 Aug 2008 12:16:28    Titlul subiectului: 97148

Salutare la toata lumea, ma numesc Florea Constantin am 21 de ani sunt din Bucuresti si motivul din care ma aflu aici il puteti ghici cu totii Laughing
_________________
Mai bine mai tarziu decat vreodata......
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Gygyman6



Data înscrierii: 24/Aug/2008
Ultima vizita: 14/Apr/2009
Mesaje: 68
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mar 26 Aug 2008 22:27:38    Titlul subiectului: sal 97424

Salutare tuturor, ma numesc Juravlea Mihai, elev la Liceul de arte plastice Timisoara.
Imi plac mult mijloacele de transport in comun, in special tramvaiele, nu si microbuzele.
M-am nascut pe 28.12.1990.
Adresa de mess mychael_jurkelea.

_________________
JJJ
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
silviu



Data înscrierii: 11/Feb/2008
Ultima vizita: 09/Iul/2023
Mesaje: 219
Locație: Iasi

MesajTrimis: Mar 26 Aug 2008 22:55:16    Titlul subiectului: 97429

Sunt deja de cateva luni pe forum dar puteti sa ma gasiti pe site-ul http://silviubad.wordpress.com. Acolo gasiti mai multe informatii despre mine la pagina: "DESPRE MINE". Y!M Id:silvyu_10
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
stfp



Data înscrierii: 24/Oct/2005
Ultima vizita: 22/Mar/2024
Mesaje: 1759
Locație: Bucuresti 6

MesajTrimis: Mie 03 Sep 2008 16:31:34    Titlul subiectului: 97770

Doua articole in presa centrala respectiv locala despre doi dintre colegii de forum - bravo lor!

Primul in Evenimentul Zilei despre Dragos Anoaica - Dr2006

http://www.evz.ro/articole/detalii-articol/818699/Vanatorul-de-autobuzev/

Evenimentul Zilei a scris:
Tânărul Dragoș Anoaica a făcut o pasiune din ceea ce pentru mulți bucureșteni înseamnă un coșmar: mijloacele de transport public.

S-a îndrăgostit mai întâi de tramvaie, din mers. Avea 4-5 ani și - pentru că la grădiniță a ajuns destul de târziu - bunica îl plimba pe traseul tramvaiului 41, dintr-un capăt în altul. Din stație în stație, a ajuns să știe tramvaiele. Apoi troleibuzele și autobuzele - după nume, modele și indicative, ce țin loc de alinturi.

Îl cheamă Dragoș Anoaica, are 19 ani și a făcut un hobby din ceea ce mulți înjură în fiecare zi, pe motiv de întârzieri și aglomerație. Bucureștenii urcă repede să caute loc și n-au timp să se mai uite cu admirație la un autobuz reușit. Dragoș însă pare să respire pentru asta.

Are chiar și o pagină de internet, pe care a așezat frumos tot ce a prins pe trasee și prin depouri. Plăcuțe cu nume de stații, mașini de intervenție, tot ce se poate. Se mai miră cineva că, acum un an, a devenit student la Transporturi și că ar vrea să lucreze la Regia Autonomă de Transport București (RATB) sau la Căile Ferate?


Al doilea in ziarul local Ieseanul despre Andrei Birsan - Magnum

http://www.ieseanul.ro/saptamanal/au-filmat-si-fotografiat-sute-de-trenuri-3110348

Ieseanul a scris:
Cu pasiunea nu te pui!

Andrei Bârsan, din Suceava, are postate pe YouTube peste 40 de filmulețe care au ca temă tot trenurile. Andrei are 17 ani și nu are niciun înaintaș ceferist în familie. „Am început la sfârșitul anului 2006, când m-am întâlnit cu un prieten din Câmpulung Moldovenesc al cărui tată e mecanic de locomotivă. Ne-am plimbat pe calea ferată și am aflat multe lucruri. De atunci am început să fiu mai pasionat, circulând cu trenul mai des, de multe ori doar ca să mă plimb“, spune Andrei, cunoscut pe Internet ca „MagnumAxor“ și care deține o galerie foto cu locomotive românești de peste 600 de imagini.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
peti



Data înscrierii: 15/Ian/2008
Ultima vizita: 06/Sep/2012
Mesaje: 21
Locație: Oradea

MesajTrimis: Joi 11 Sep 2008 15:18:15    Titlul subiectului: si eu sunt tanar 98172

Numele meu este Markos Peter si am 12 ani. M-am nascut in data de 16 august 1996. Tramvaiele ma pasioneaza de la varsta de 3 ani cand a avut si primul meu tramvai din lemn, era un tramvai Tatra T4R+T4B facut la comanda dupa cele de aici din Oradea. Boghiurile erau facute dintr-un aliaj foarte interesant si atunci am avut si o portiune mica de sine.
Si acum il mai am si imi place la fel de mult ca si atunci acum am si tot depoul si reteaua de tramvai.
E-mailul meu e vf_peti@yahoo.com iar idul meu este vf_peti, cei care vor mai multe detalii despre reteaua de tramvai sa ma contacteze.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TRAM CLUB ROMANIA -> Cafeneaua Tramclub Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
Pagina 4 din 8

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Nu puteți atașa fișiere în acest forum
Puteți descărca fișiere în acest forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community