Pagina de start a forumului TRAM CLUB ROMANIA TRAM CLUB ROMANIA
Comunitatea prietenilor mijloacelor de transport in comun
 
Arhiva video  Biblioteca  Tarife  Harti  Locatii  Retele  Planificator rute  Forumul vechi (2005)  ÎnregistrareÎnregistrare 
MembriMembri  ProfilProfil  CăutareCăutare   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 
Translate to English
Traduire en français
Traduci in italiano
Übersetzen auf Deutsch
Traducir al español

Autobuze Publitrans retrase din circulatie
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TRAM CLUB ROMANIA -> Judetul ARGEȘ
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
castrosua



Data înscrierii: 24/Noi/2006
Ultima vizita: 24/Feb/2024
Mesaje: 945
Locație: New York (SUA)

MesajTrimis: Mar 02 Ian 2018 02:32:24    Titlul subiectului: 193070

Merci. Intr-adevar, daca ma uitam mai atent poate vedema ca e EGO, dar m-au furat benzile parasolar de pe parbriz.

Am dat de niste video pe youtube cu cateva Dacuri Publitrans, si pe cat iubesc aceste masini, zau ca unele mergeau tare prost. E un video anumit in care face niste zgomote anormale pentru o masina si d-abia se taraia. Paca ca nu erau mentinute. Macar cele articulate noi ca ele inca se auzeau bine cel putin in video.

_________________
https://www.bitchute.com/channel/dac_dynasty/
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
castrosua



Data înscrierii: 24/Noi/2006
Ultima vizita: 24/Feb/2024
Mesaje: 945
Locație: New York (SUA)

MesajTrimis: Sâm 20 Ian 2018 09:40:22    Titlul subiectului: 193296

Razvy_jhk a scris:
paul_bv a scris:
Mare pacat ca se caseaza acest autobuz! Arata extraordinar! Putini oameni sunt in tara asta care au grija asa mare de un autobuz, troleibuz sau tramvai. Felicitari!
Acum nu se vad decat ramasitele acestui autobuz.asa arata in ultima sa zi de munca,tin sa precizez ca JHK-ul a fost tras la gard in perfecta stare de functionare fara nici-o reparatie la motor avand 1 300 000 km acest lucru se datoreaza si faptului ca doar tatal meu si cu mine am fost singurii care l-am ingrijit si condus ca pe masina noastra personala

Oficial AG 03 JHK nu mai este decat o frumoasa amintire in mintea si in pozele mele, astazi a fost casat si dus bucati la fier vechii,am incercat cat am putut sa nu trec pe langa el cat timp sudorii taiau la el insa nu am putut rezista, ma simt ca si cum mi-ar fi murit cel mai bun prieten, c-ei drept aceasta masina mi-a dat multe dar cel mai important lucru a fost faptul ca m-a facut sofer, nu am sa uit niciodata acest prieten...ADIO REGINA SOSELELOR DIN PITESTI!


Am o intrebare. Poza asta in ce an e facuta? 2008 sau 2009? De casat a fost 2009 din ce inteleg, dar vad poze cu el in "tarc" in primavara 2008 cu foaia (pe care cred ca ai pus-o tu ) cu "Am iesit la pensie".

A fost in conservare apoi pus in cirulatie din nou in februarie 2009?

Merci

_________________
https://www.bitchute.com/channel/dac_dynasty/
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Razvy_jhk



Data înscrierii: 07/Sep/2007
Ultima vizita: 27/Dec/2023
Mesaje: 119
Locație: Pitesti

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2018 18:41:16    Titlul subiectului: 193312

Poza a fost pusa in 2009 dar facuta in 2008 pana sa fie trasa la gard,in 2009 a fost casat...
_________________
Adio reginica mea...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TRAM CLUB ROMANIA -> Judetul ARGEȘ Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4
Pagina 4 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Puteți atașa fișiere în acest forum
Puteți descărca fișiere în acest forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community