Pagina de start a forumului TRAM CLUB ROMANIA TRAM CLUB ROMANIA
Comunitatea prietenilor mijloacelor de transport in comun
 
Arhiva video  Biblioteca  Tarife  Harti  Locatii  Retele  Planificator rute  Forumul vechi (2005)  ÎnregistrareÎnregistrare 
MembriMembri  ProfilProfil  CăutareCăutare   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Căutarea a gasit 1 rezultat
Pagina de start a forumului TRAM CLUB ROMANIA
Autor Mesaj
  Subiect: Vehicule STB (RATB) pe pneuri, de interventii/utilitare
Geo

Răspunsuri: 113
Vizualizări: 179678

MesajForum: Diverse (Bucuresti)   Trimis: Joi 02 Apr 2009 12:42:41   Subiect: Vehicule STB (RATB) pe pneuri, de interventii/utilitare
Astăzi am fost la Obregia pentru niște teste cu sistemul de taxare, despre care voi vorbi altădată. Am reușit însă să dau de "bunica" mașinilor de intervenții RATB, o Scania Vabis cu numărul ...
 
Pagina 1 din 1
Ora este GMT + 2 ore
Mergi direct la:  



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community