![]() |
TRAM CLUB ROMANIA Comunitatea prietenilor mijloacelor de transport in comun
|
| Căutarea a gasit 1 rezultat |
| Autor | Mesaj |
|---|---|
Subiect: Vehicule STB (RATB) pe pneuri, de interventii/utilitare |
|
| Geo Răspunsuri: 113 Vizualizări: 179678 |
|
| Astăzi am fost la Obregia pentru niște teste cu sistemul de taxare, despre care voi vorbi altădată. Am reușit însă să dau de "bunica" mașinilor de intervenții RATB, o Scania Vabis cu numărul ... | |
Ora este GMT + 2 ore |