![]() |
TRAM CLUB ROMANIA Comunitatea prietenilor mijloacelor de transport in comun
|
| Căutarea a gasit 7 rezultate |
| Autor | Mesaj |
|---|---|
Subiect: Tramvaie GT4MT "Armonia" (Wegmann GT4 modernizate) |
|
| dan.s Răspunsuri: 85 Vizualizări: 105189 |
|
| Wegmann mai avem 3: 2 vagoane motor transformate in vagoane turistice si un cuplu cu remorca pastrat pentru muzeu. Tramvaie de tip Duwag mai avem functionale doar cele ce sunt in muzeu/pentru muzeu. | |
Subiect: Stiri / Articole de presa |
|
| dan.s Răspunsuri: 137 Vizualizări: 468613 |
|
| Buna seara,
In revista Straßenbahn Magazin, numarul 11/2018 (Noiembrie) a aparut un articol de noua pagini despre tramvaiele GT4MT Armonia din Timisoara. Buna seara, poze la acele pagini se poat ... |
|
Subiect: Traseele de transport din Timisoara |
|
| dan.s Răspunsuri: 55 Vizualizări: 100907 |
|
| Da, dupa ce se va reabilita strada (Calea Bogdanestilor) si se va face pasajul Solventul. E un proiect mai complicat, se vrea prelungirea liniei pana in Dambovita, respectiv Gara de Nord. (asta daca s ... | |
Subiect: Tramvai Astra Autentic in teste |
|
| dan.s Răspunsuri: 56 Vizualizări: 65730 |
|
| Detali afisaje: | |
Subiect: Tramvai Astra Autentic in teste |
|
| dan.s Răspunsuri: 56 Vizualizări: 65730 |
|
| De ieri, Autenticul este in teste cu pasageri.
Azi pe linia 9: |
|
Subiect: Tramvaie GT4MT "Armonia" (Wegmann GT4 modernizate) |
|
| dan.s Răspunsuri: 85 Vizualizări: 105189 |
|
| Azi a venit un Pascani, iar vineri asteptam un Arad. | |
Subiect: Tramvaie GT4MT "Armonia" (Wegmann GT4 modernizate) |
|
| dan.s Răspunsuri: 85 Vizualizări: 105189 |
|
| Bine v-am gasit! De la Pascani nu aveti si poze? |
|
Ora este GMT + 2 ore |