 |
TRAM CLUB ROMANIA Comunitatea prietenilor mijloacelor de transport in comun
|
|
| Subiectul anterior :: Subiectul următor |
| Autor |
Mesaj |
mariooo

Data înscrierii: 24/Oct/2005 Ultima vizita: 11/Iun/2026 Mesaje: 1332 Locație: Iasi
|
Trimis: Joi 17 Sep 2009 09:59:21 Titlul subiectului: Andorra |
116998 |
|
Transportul in comun se face numai cu autobuze-autocare
| Descriere: |
|
| Mărime fișier: |
170.48 kb |
| Vizualizat: |
de 25594 ori |

|
| Descriere: |
|
| Mărime fișier: |
207.04 kb |
| Vizualizat: |
de 25593 ori |

|
| Descriere: |
|
| Mărime fișier: |
195.2 kb |
| Vizualizat: |
de 25592 ori |

|
| Descriere: |
|
| Mărime fișier: |
166.61 kb |
| Vizualizat: |
de 25591 ori |

|
| Descriere: |
|
| Mărime fișier: |
159.14 kb |
| Vizualizat: |
de 25590 ori |

|
| Descriere: |
|
| Mărime fișier: |
177.93 kb |
| Vizualizat: |
de 25589 ori |

|
| Descriere: |
|
| Mărime fișier: |
142.16 kb |
| Vizualizat: |
de 25588 ori |

|
| Descriere: |
|
| Mărime fișier: |
159.12 kb |
| Vizualizat: |
de 25586 ori |

|
|
|
| Sus |
|
 |
|
|
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum Nu puteți vota în chestionarele din acest forum Nu puteți atașa fișiere în acest forum Puteți descărca fișiere în acest forum
|
|