 |
TRAM CLUB ROMANIA Comunitatea prietenilor mijloacelor de transport in comun
|
|
| Subiectul anterior :: Subiectul următor |
| Autor |
Mesaj |
mariooo

Data înscrierii: 24/Oct/2005 Ultima vizita: 11/Iun/2026 Mesaje: 1332 Locație: Iasi
|
Trimis: Joi 17 Sep 2009 09:59:21 Titlul subiectului: Andorra |
116998 |
|
Transportul in comun se face numai cu autobuze-autocare
| Descriere: |
|
| Mărime fișier: |
170.48 kb |
| Vizualizat: |
de 25606 ori |

|
| Descriere: |
|
| Mărime fișier: |
207.04 kb |
| Vizualizat: |
de 25605 ori |

|
| Descriere: |
|
| Mărime fișier: |
195.2 kb |
| Vizualizat: |
de 25604 ori |

|
| Descriere: |
|
| Mărime fișier: |
166.61 kb |
| Vizualizat: |
de 25603 ori |

|
| Descriere: |
|
| Mărime fișier: |
159.14 kb |
| Vizualizat: |
de 25602 ori |

|
| Descriere: |
|
| Mărime fișier: |
177.93 kb |
| Vizualizat: |
de 25601 ori |

|
| Descriere: |
|
| Mărime fișier: |
142.16 kb |
| Vizualizat: |
de 25600 ori |

|
| Descriere: |
|
| Mărime fișier: |
159.12 kb |
| Vizualizat: |
de 25598 ori |

|
|
|
| Sus |
|
 |
|
|
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum Nu puteți vota în chestionarele din acest forum Nu puteți atașa fișiere în acest forum Puteți descărca fișiere în acest forum
|
|